USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Apartamento Natal Natal Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Apartamento Natal

Vroegtijdige boeking
2026-09-26
2026-09-27

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

25

Apartamento Natal

 Wi-Fi

WiFi

 Zwembad

Buitenzwembad

 Airconditioning
 Geen dieren toegestaan

Huisdieren zijn niet toegestaan


Apartamento Natal is gelegen op circa 2 km van de Morro do Careca en op ongeveer 25 minuten wandelafstand van het Conferentiecentrum van Natal. Er is Wi-Fi voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.

Dit appartement bevindt zich op een welgelegen locatie in de wijk Ponta Negra in Natal.

Apartamento Natal biedt een complete keuken met alle benodigde toestellen. Het appartement ligt op op 11 km van Alecrim II treinstation.


Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Buitenzwembad
  • Tuin

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 15:00 tot 23:59
Uitchecken: tot 12:00

Veelgestelde vragen

  • ❓

    Vind ik openbaar vervoer naast Apartamento Natal?

    Er is Alecrim II treinstation op 11 km van Apartamento Natal.
  • ❓

    Heeft Apartamento Natal een eigen zwembad?

    Apartamento Natal heeft, natuurlijk, een buitenzwembad.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-09-26
2026-09-27

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Apartamento Natal, Brazilië

Rua Francisca Ivone Cavalcante, 75, Natal, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © natalhotelspage.com

All rights reserved